Editor
24,555
edits
(→C5500) |
(→G3500) |
||
Line 38: | Line 38: | ||
|[[Elk Grove Transit 827-828#827|827]] | |[[Elk Grove Transit 827-828#827|827]] | ||
|align=left|[[General Coach of America]] body. | |align=left|[[General Coach of America]] body. | ||
|- align=center id=61146149 bgcolor=cceeee | |||
|1GBJG312461146149 | |||
|2006 | |||
|Hunterdon Central High School | |||
|20 | |||
|align=left| | |||
|- align=center id=61146917 bgcolor=cceeee | |||
|1GBJG312161146917 | |||
|2006 | |||
|Hunterdon Central High School | |||
|25 | |||
|align=left| | |||
|} | |} | ||