Editor
24,581
edits
No edit summary |
(→Fleet) |
||
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 51: | Line 51: | ||
|IAE V2533-A5 | |IAE V2533-A5 | ||
|Multiple Configurations | |Multiple Configurations | ||
| | |||
|- align="center" bgcolor="#FFFFFF" | |||
|[[JetBlue A321neo]] | |||
| | |||
|2019- | |||
|[[Airbus]] | |||
|[[Airbus A321neo|A321NX]] | |||
|Pratt & Whitney PW1133G | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
Line 64: | Line 73: | ||
!<font color=blue>Seating</font> | !<font color=blue>Seating</font> | ||
!<font color=blue>Notes</font> | !<font color=blue>Notes</font> | ||
|- align="center" bgcolor="#FFFFFF" | |- align="center" bgcolor="#FFFFFF" | ||
|[[JetBlue A220-300]] | |[[JetBlue A220-300]] | ||
Line 88: | Line 88: | ||
|[[Airbus]] | |[[Airbus]] | ||
|[[Airbus A321neoLR|A321neoLR]] | |[[Airbus A321neoLR|A321neoLR]] | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" bgcolor="#FFFFFF" | |||
|[[JetBlue A321XLR]] | |||
| | |||
|TBD | |||
|[[Airbus]] | |||
|[[Airbus A321XLR|A321XLR]] | |||
| | | | ||
| | | |