Editor
24,581
edits
No edit summary |
(→Fleet) |
||
Line 88: | Line 88: | ||
|[[Airbus]] | |[[Airbus]] | ||
|[[Airbus A321neoLR|A321neoLR]] | |[[Airbus A321neoLR|A321neoLR]] | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" bgcolor="#FFFFFF" | |||
|[[JetBlue A321XLR]] | |||
| | |||
|TBD | |||
|[[Airbus]] | |||
|[[Airbus A321XLR|A321XLR]] | |||
| | | | ||
| | | |