Editor, Administrators
117,351
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
!Unit Number | !Unit Number | ||
!Notes | !Notes | ||
|- align="center" id="21027741" bgcolor="" | |- align="center" id="21027735" bgcolor="" | ||
|2PCX3349521027735 | |||
|2002 | |||
|[[Acadian Lines]] | |||
|[[Acadian Lines 15591-15592, 15594-15595#15592|15592]] | |||
| | |||
|- align="center" id="21027741" bgcolor="cceeee" | |||
|2PCX3349021027741 | |2PCX3349021027741 | ||
|2002 | |2002 | ||
|[[Hampton Jitney]] | |[[Hampton Jitney]] | ||
|#? | |#? | ||
| | |||
|- align="center" id="21027775" bgcolor="" | |||
|2PCX3349621027775 | |||
|2002 | |||
|[[Acadian Lines]] | |||
|[[Acadian Lines 15591-15592, 15594-15595#15594|15594]] | |||
| | | | ||
|- align="center" id="21027864" bgcolor="cceeee" | |- align="center" id="21027864" bgcolor="cceeee" |