Sonoma County Transit: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 88: | Line 88: | ||
| | | | ||
|2014 | |2014 | ||
|[[Eldorado National]] | |||
|[[ElDorado National Axess BRT|Axess BRT CNG]] | |||
|[[Cummins#Cummins Westport|Cummins Westport]] [[Cummins Westport ISL G|ISL G]] | |||
|[[Allison]] [[Allison Bus Series|B400R]] | |||
|align="left" |On-board Wi-Fi. | |||
|- align="center" | |||
|227 | |||
| | |||
|2014? | |||
|[[Eldorado National]] | |[[Eldorado National]] | ||
|[[ElDorado National Axess BRT|Axess BRT CNG]] | |[[ElDorado National Axess BRT|Axess BRT CNG]] | ||
Line 102: | Line 111: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- align="center" | |||
|247 | |||
| | |||
|2014? | |||
|[[Eldorado National]] | |||
|[[ElDorado National Axess BRT|Axess BRT CNG]] | |||
|[[Cummins#Cummins Westport|Cummins Westport]] [[Cummins Westport ISL G|ISL G]] | |||
|[[Allison]] [[Allison Bus Series|B400R]] | |||
|align="left" |On-board Wi-Fi. | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[Sonoma County Transit 316-323|316-323]] | |[[Sonoma County Transit 316-323|316-323]] |