Wiki Editors
1,255
edits
m (→Current Routes) |
m (→Current Routes) |
||
Line 50: | Line 50: | ||
|Décarie | |Décarie | ||
| | | | ||
| | |St. Laurent | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[Societe de transport de Montreal route 18 'Beaubien'|18]] | |[[Societe de transport de Montreal route 18 'Beaubien'|18]] | ||
|Beaubien | |Beaubien | ||
|Residential/Commercial | |||
|St. Denis | |||
| | |||
|- align="center" | |||
|[[Societe de transport de Montreal route 21 'Place du Commerce'|21]] | |||
|Place du Commerce | |||
|Industrial | |||
|LaSalle | |||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Line 60: | Line 68: | ||
|Industrial/Residential | |Industrial/Residential | ||
|Anjou | |Anjou | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[Societe de transport de Montreal route 24 'Sherbrooke'|24]] | |[[Societe de transport de Montreal route 24 'Sherbrooke'|24]] | ||
|Sherbrooke | |Sherbrooke | ||
|Residential/Commercial | |||
|LaSalle | |||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[Societe de transport de Montreal route 25 'Angus'|25]] | |[[Societe de transport de Montreal route 25 'Angus'|25]] |