Editor, Administrators
117,351
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 915: | Line 915: | ||
|[[Intercity Transit 901-912#912|912]] | |[[Intercity Transit 901-912#912|912]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070236 bgcolor= | |- align=center id=W1070182 bgcolor=cceeee | ||
|W1070182 | |||
|07/1998 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#901|901]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070183 bgcolor=cceeee | |||
|W1070183 | |||
|1998 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#902|902]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070184 bgcolor=cceeee | |||
|W1070184 | |||
|1998 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#903|903]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070185 bgcolor=cceeee | |||
|W1070185 | |||
|1998 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#904|904]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070186 bgcolor=cceeee | |||
|W1070186 | |||
|1998 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#905|905]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070187 bgcolor=cceeee | |||
|W1070187 | |||
|1998 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#906|906]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070188 bgcolor=cceeee | |||
|W1070188 | |||
|1998 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#907|907]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070189 bgcolor=cceeee | |||
|W1070189 | |||
|1998 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#908|908]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070190 bgcolor=cceeee | |||
|15GGD1813W1070190 | |||
|1998 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#909|909]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070191 bgcolor=cceeee | |||
|15GGD1815W1070191 | |||
|1998 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#910|910]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070192 bgcolor=cceeee | |||
|15GGD1817W1070192 | |||
|1998 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#911|911]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070193 bgcolor=cceeee | |||
|15GGD1819W1070193 | |||
|1998 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#912|912]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070194 bgcolor=cceeee | |||
|15GGD1810W1070194 | |||
|1998 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#913|913]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070195 bgcolor=cceeee | |||
|15GGD1812W1070195 | |||
|1998 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#914|914]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070196 bgcolor=cceeee | |||
|15GGD1814W1070196 | |||
|12/2/1998 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#915|915]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070197 bgcolor=cceeee | |||
|15GGD1816W1070197 | |||
|12/4/1998 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#916|916]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070198 bgcolor=cceeee | |||
|15GGD1818W1070198 | |||
|12/2/1998 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#917|917]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070199 bgcolor=cceeee | |||
|15GGD181XW1070199 | |||
|12/4/1998 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#918|918]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070200 bgcolor=cceeee | |||
|15GGD1812W1070200 | |||
|12/8/1998 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#919|919]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070201 bgcolor=cceeee | |||
|15GGD1814W1070201 | |||
|12/8/1998 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#920|920]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070202 bgcolor=cceeee | |||
|15GGD1816W1070202 | |||
|12/10/1998 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#921|921]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070203 bgcolor=cceeee | |||
|15GGD1818W1070203 | |||
|12/15/1998 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#922|922]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070204 bgcolor=cceeee | |||
|15GGD181XW1070204 | |||
|12/14/1998 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#923|923]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070205 bgcolor=cceeee | |||
|15GGD1811W1070205 | |||
|12/15/1998 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#924|924]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070206 bgcolor=cceeee | |||
|15GGD1813W1070206 | |||
|12/23/1998 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#925|925]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070207 bgcolor=cceeee | |||
|15GGD1815W1070207 | |||
|12/31/1998 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#926|926]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070208 bgcolor=cceeee | |||
|15GGD1817W1070208 | |||
|1/6/1999 | |||
|[[Transit Authority of River City]] | |||
|[[Transit Authority of River City 901-927#927|927]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070236 bgcolor= | |||
|15GGD1811W1070236 | |15GGD1811W1070236 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 921: | Line 1,083: | ||
|[[Indiana University Campus Bus Service 636|636]] | |[[Indiana University Campus Bus Service 636|636]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070254 bgcolor= | |- align=center id=W1070254 bgcolor=cceeee | ||
|W1070254 | |W1070254 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 927: | Line 1,089: | ||
|[[Lane Transit District 301-314#301|301]] | |[[Lane Transit District 301-314#301|301]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070255 bgcolor= | |- align=center id=W1070255 bgcolor=cceeee | ||
|W1070255 | |W1070255 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 933: | Line 1,095: | ||
|[[Lane Transit District 301-314#302|302]] | |[[Lane Transit District 301-314#302|302]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070256 bgcolor= | |- align=center id=W1070256 bgcolor=cceeee | ||
|W1070256 | |W1070256 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 939: | Line 1,101: | ||
|[[Lane Transit District 301-314#303|303]] | |[[Lane Transit District 301-314#303|303]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070257 bgcolor= | |- align=center id=W1070257 bgcolor=cceeee | ||
|W1070257 | |W1070257 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 945: | Line 1,107: | ||
|[[Lane Transit District 301-314#304|304]] | |[[Lane Transit District 301-314#304|304]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070258 bgcolor= | |- align=center id=W1070258 bgcolor=cceeee | ||
|W1070258 | |W1070258 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 951: | Line 1,113: | ||
|[[Lane Transit District 301-314#305|305]] | |[[Lane Transit District 301-314#305|305]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070259 bgcolor= | |- align=center id=W1070259 bgcolor=cceeee | ||
|W1070259 | |W1070259 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 957: | Line 1,119: | ||
|[[Lane Transit District 301-314#306|306]] | |[[Lane Transit District 301-314#306|306]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070260 bgcolor= | |- align=center id=W1070260 bgcolor=cceeee | ||
|W1070260 | |W1070260 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 963: | Line 1,125: | ||
|[[Lane Transit District 301-314#307|307]] | |[[Lane Transit District 301-314#307|307]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070261 bgcolor= | |- align=center id=W1070261 bgcolor=cceeee | ||
|W1070261 | |W1070261 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 969: | Line 1,131: | ||
|[[Lane Transit District 301-314#308|308]] | |[[Lane Transit District 301-314#308|308]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070262 bgcolor= | |- align=center id=W1070262 bgcolor=cceeee | ||
|W1070262 | |W1070262 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 975: | Line 1,137: | ||
|[[Lane Transit District 301-314#309|309]] | |[[Lane Transit District 301-314#309|309]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070263 bgcolor= | |- align=center id=W1070263 bgcolor=cceeee | ||
|W1070263 | |W1070263 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 981: | Line 1,143: | ||
|[[Lane Transit District 301-314#310|310]] | |[[Lane Transit District 301-314#310|310]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070264 bgcolor= | |- align=center id=W1070264 bgcolor=cceeee | ||
|W1070264 | |W1070264 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 987: | Line 1,149: | ||
|[[Lane Transit District 301-314#311|311]] | |[[Lane Transit District 301-314#311|311]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070265 bgcolor= | |- align=center id=W1070265 bgcolor=cceeee | ||
|W1070265 | |W1070265 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 993: | Line 1,155: | ||
|[[Lane Transit District 301-314#312|312]] | |[[Lane Transit District 301-314#312|312]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070266 bgcolor= | |- align=center id=W1070266 bgcolor=cceeee | ||
|W1070266 | |W1070266 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 999: | Line 1,161: | ||
|[[Lane Transit District 301-314#313|313]] | |[[Lane Transit District 301-314#313|313]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070267 bgcolor= | |- align=center id=W1070267 bgcolor=cceeee | ||
|W1070267 | |W1070267 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 1,005: | Line 1,167: | ||
|[[Lane Transit District 301-314#314|314]] | |[[Lane Transit District 301-314#314|314]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070268 bgcolor= | |- align=center id=W1070268 bgcolor= | ||
|15GGD1813W1070268 | |15GGD1813W1070268 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 1,011: | Line 1,173: | ||
|[[Clark County Public Transit Benefit Area Authority 2083-2084|2083]] | |[[Clark County Public Transit Benefit Area Authority 2083-2084|2083]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070269 bgcolor= | |- align=center id=W1070269 bgcolor= | ||
|15GGD1815W1070269 | |15GGD1815W1070269 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 1,017: | Line 1,179: | ||
|[[Clark County Public Transit Benefit Area Authority 2083-2084|2084]] | |[[Clark County Public Transit Benefit Area Authority 2083-2084|2084]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070284 bgcolor= | |- align=center id=W1070284 bgcolor=cceeee | ||
|15GGD2111W1070284 | |15GGD2111W1070284 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 1,023: | Line 1,185: | ||
|#? | |#? | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070285 bgcolor= | |- align=center id=W1070285 bgcolor=cceeee | ||
|15GGD2113W1070285 | |15GGD2113W1070285 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 1,029: | Line 1,191: | ||
|#? | |#? | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070293 bgcolor= | |- align=center id=W1070293 bgcolor= | ||
|15GGD1812W1070293 | |15GGD1812W1070293 | ||
|6/1998 | |6/1998 | ||
Line 1,035: | Line 1,197: | ||
|9801 | |9801 | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070294 bgcolor= | |- align=center id=W1070294 bgcolor= | ||
|15GGD1814W1070294 | |15GGD1814W1070294 | ||
|6/4/1998 | |6/4/1998 | ||
Line 1,041: | Line 1,203: | ||
|9802 | |9802 | ||
|align=left|[https://www.govdeals.com/index.cfm?fa=Main.Item&itemid=2&acctid=7436] | |align=left|[https://www.govdeals.com/index.cfm?fa=Main.Item&itemid=2&acctid=7436] | ||
|- align=center id=W1070295 bgcolor= | |- align=center id=W1070295 bgcolor= | ||
|15GGD1816W1070295 | |15GGD1816W1070295 | ||
|6/1998 | |6/1998 | ||
Line 1,047: | Line 1,209: | ||
|9803 | |9803 | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070296 bgcolor= | |- align=center id=W1070296 bgcolor= | ||
|15GGD1818W1070296 | |15GGD1818W1070296 | ||
|6/1998 | |6/1998 | ||
Line 1,053: | Line 1,215: | ||
|9804 | |9804 | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070297 bgcolor= | |- align=center id=W1070297 bgcolor= | ||
|15GGD181XW1070297 | |15GGD181XW1070297 | ||
|6/1998 | |6/1998 |