CPTDB Wiki Moderator, Editor, Administrators
20,393
edits
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
Line 27: | Line 27: | ||
!Colspan=3|Dimensions | !Colspan=3|Dimensions | ||
|- | |- | ||
|Colspan=3|Length | |Colspan=3|Length | ||
|- | |- | ||
| | |colspan=2|30.64' | ||
|2012 to 2019 | |||
|- | |- | ||
|Colspan=3|Height | |colspan=2|31.1’ | ||
|2019 onwards | |||
|- | |||
|Colspan=3|Width | |||
|- | |||
|colspan=3|96.84" | |||
|- | |||
|Colspan=3|Height | |||
|- | |||
|colspan=2|130.68” | |||
|2012 to 2019 | |||
|- | |||
|colspan=2|132.07” | |||
|2019 onwards | |||
|- | |- | ||
|Colspan=3|Wheelbase: 181" | |Colspan=3|Wheelbase: 181" |