Editor
6,369
edits
Silly Tilley (talk | contribs) No edit summary |
Silly Tilley (talk | contribs) No edit summary |
||
(6 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 150: | Line 150: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
|- align="center" id="CC084097" | |||
|align=left|CC084097-CC084100 | |||
|2012 | |||
|[[Pace]] | |||
|[[Pace 2826-2829#2826|2826-2829]] | |||
|[[ElDorado National E-Z Rider II BRT|EZ Rider II BRT 32']] | |||
| | | | ||
|- align="center" id="CC084101" | |- align="center" id="CC084101" | ||
Line 187: | Line 194: | ||
| | | | ||
|- align=center id=CC084171 | |- align=center id=CC084171 | ||
|align=left|CC084171- | |align=left|CC084171-CC084176 | ||
|2012 | |2012 | ||
|[[Hertz Corporation]] | |[[Hertz Corporation]] | ||
| | |[[Hertz Corporation 2012 ElDorado National EZ Rider II BRT buses|Fleet page]] | ||
|[[ElDorado National E-Z Rider II BRT|EZ Rider II BRT 32' CNG]] | |[[ElDorado National E-Z Rider II BRT|EZ Rider II BRT 32' CNG]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=CC084177 | |- align=center id=CC084177 | ||
|align=left|CC084177-CC084196 | |align=left|CC084177-CC084196 | ||
|2012 | |2012 | ||
|[[Chicago Midway International Airport]] | |[[Chicago Midway International Airport Shuttle Service]] | ||
|[[Chicago Midway International Airport 001-020#001|001-020]] | |[[Chicago Midway International Airport Shuttle Service 001-020#001|001-020]] | ||
|[[ElDorado National E-Z Rider II BRT|EZ Rider II BRT 32']] | |[[ElDorado National E-Z Rider II BRT|EZ Rider II BRT 32']] | ||
| | | | ||
Line 226: | Line 226: | ||
|[[Eastern Sierra Transit Authority]] | |[[Eastern Sierra Transit Authority]] | ||
|[[Eastern Sierra Transit Authority 810-812#801|810-812]] | |[[Eastern Sierra Transit Authority 810-812#801|810-812]] | ||
|[[ElDorado National E-Z Rider II BRT|EZ Rider II BRT | |[[ElDorado National E-Z Rider II BRT|EZ Rider II BRT 35']] | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Line 234: | Line 234: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
|- align="center" id=CC084211 | |||
|align=left|CC084211-CC084212 | |||
|2012 | |||
|[[Somerset County Transportation]] | |||
| | |||
|[[ElDorado National XHF|XHF 35']] | |||
| | | | ||
|- align=center id=CC084213 | |- align=center id=CC084213 | ||
Line 239: | Line 246: | ||
|2012 | |2012 | ||
|[[Harvard University Shuttle]] | |[[Harvard University Shuttle]] | ||
|[[Harvard University Shuttle 204, 211#204|204, 211]] | |[[Harvard University Shuttle 204, 211 (2nd)#204|204, 211]] | ||
|[[ElDorado National E-Z Rider II BRT|EZ Rider II BRT 32']] | |[[ElDorado National E-Z Rider II BRT|EZ Rider II BRT 32']] | ||
| | | |