Capital Taxi Line Cooperative: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→Fleet Roster: added 426) |
(→Fleet Roster: added 211) |
||
Line 71: | Line 71: | ||
|Chevrolet | |Chevrolet | ||
|Uplander | |Uplander | ||
| | |||
|- align="center" | |||
|211 | |||
|[[Image:Capital Taxi 211.jpg|100px]] | |||
|2005-2007 | |||
|Dodge | |||
|Caravan | |||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" |