Editor, Administrators
117,351
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
!Unit Number | !Unit Number | ||
!Notes | !Notes | ||
|- align=center id=W1070066 bgcolor= | |- align=center id=W1070066 bgcolor=cceeee | ||
|15GGD2214W1070066 | |15GGD2214W1070066 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 15: | Line 15: | ||
|#? | |#? | ||
| align="left"| | | align="left"| | ||
|- align=center id=W1070067 bgcolor= | |- align=center id=W1070067 bgcolor=cceeee | ||
|15GGD2216W1070067 | |15GGD2216W1070067 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 21: | Line 21: | ||
|#? | |#? | ||
| align="left"| | | align="left"| | ||
|- align=center id=W1070090 bgcolor= | |- align=center id=W1070090 bgcolor=cceeee | ||
|15GGD2211W1070090 | |15GGD2211W1070090 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 27: | Line 27: | ||
|#? | |#? | ||
| align="left"| | | align="left"| | ||
|- align=center id=W1070108 bgcolor= | |- align=center id=W1070108 bgcolor=cceeee | ||
|15GGD2215W1070108 | |15GGD2215W1070108 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 33: | Line 33: | ||
|#? | |#? | ||
| align="left"| | | align="left"| | ||
|- align=center id=W1070116 bgcolor= | |- align=center id=W1070116 bgcolor=cceeee | ||
|15GGD2214W1070116 | |15GGD2214W1070116 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 39: | Line 39: | ||
|#? | |#? | ||
| align="left"| | | align="left"| | ||
|- align=center id=W1070152 bgcolor= | |- align=center id=W1070152 bgcolor= | ||
|15GGD2218W1070152 | |15GGD2218W1070152 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 45: | Line 45: | ||
|[[Toledo Area Regional Transit Authority 600-612#600|600]] | |[[Toledo Area Regional Transit Authority 600-612#600|600]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070153 bgcolor= | |- align=center id=W1070153 bgcolor= | ||
|15GGD221XW1070153 | |15GGD221XW1070153 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 51: | Line 51: | ||
|[[Toledo Area Regional Transit Authority 600-612#601|601]] | |[[Toledo Area Regional Transit Authority 600-612#601|601]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070154 bgcolor= | |- align=center id=W1070154 bgcolor= | ||
|15GGD2211W1070154 | |15GGD2211W1070154 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 57: | Line 57: | ||
|[[Toledo Area Regional Transit Authority 600-612#602|602]] | |[[Toledo Area Regional Transit Authority 600-612#602|602]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070155 bgcolor= | |- align=center id=W1070155 bgcolor= | ||
|15GGD2213W1070155 | |15GGD2213W1070155 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 63: | Line 63: | ||
|[[Toledo Area Regional Transit Authority 600-612#603|603]] | |[[Toledo Area Regional Transit Authority 600-612#603|603]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070156 bgcolor= | |- align=center id=W1070156 bgcolor= | ||
|15GGD2215W1070156 | |15GGD2215W1070156 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 69: | Line 69: | ||
|[[Toledo Area Regional Transit Authority 600-612#604|604]] | |[[Toledo Area Regional Transit Authority 600-612#604|604]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070157 bgcolor= | |- align=center id=W1070157 bgcolor= | ||
|15GGD2217W1070157 | |15GGD2217W1070157 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 75: | Line 75: | ||
|[[Toledo Area Regional Transit Authority 600-612#605|605]] | |[[Toledo Area Regional Transit Authority 600-612#605|605]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070158 bgcolor= | |- align=center id=W1070158 bgcolor= | ||
|15GGD2219W1070158 | |15GGD2219W1070158 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 81: | Line 81: | ||
|[[Toledo Area Regional Transit Authority 600-612#606|606]] | |[[Toledo Area Regional Transit Authority 600-612#606|606]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070159 bgcolor= | |- align=center id=W1070159 bgcolor= | ||
|15GGD2210W1070159 | |15GGD2210W1070159 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 87: | Line 87: | ||
|[[Toledo Area Regional Transit Authority 600-612#607|607]] | |[[Toledo Area Regional Transit Authority 600-612#607|607]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070160 bgcolor= | |- align=center id=W1070160 bgcolor= | ||
|15GGD2217W1070160 | |15GGD2217W1070160 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 93: | Line 93: | ||
|[[Toledo Area Regional Transit Authority 600-612#608|608]] | |[[Toledo Area Regional Transit Authority 600-612#608|608]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070161 bgcolor= | |- align=center id=W1070161 bgcolor= | ||
|15GGD2219W1070161 | |15GGD2219W1070161 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 99: | Line 99: | ||
|[[Toledo Area Regional Transit Authority 600-612#609|609]] | |[[Toledo Area Regional Transit Authority 600-612#609|609]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070162 bgcolor= | |- align=center id=W1070162 bgcolor= | ||
|15GGD2210W1070162 | |15GGD2210W1070162 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 105: | Line 105: | ||
|[[Toledo Area Regional Transit Authority 600-612#610|610]] | |[[Toledo Area Regional Transit Authority 600-612#610|610]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070163 bgcolor= | |- align=center id=W1070163 bgcolor= | ||
|15GGD2212W1070163 | |15GGD2212W1070163 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 111: | Line 111: | ||
|[[Toledo Area Regional Transit Authority 600-612#611|611]] | |[[Toledo Area Regional Transit Authority 600-612#611|611]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070164 bgcolor= | |- align=center id=W1070164 bgcolor= | ||
|15GGD2214W1070164 | |15GGD2214W1070164 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 117: | Line 117: | ||
|[[Toledo Area Regional Transit Authority 600-612#612|612]] | |[[Toledo Area Regional Transit Authority 600-612#612|612]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070165 bgcolor= | |- align=center id=W1070165 bgcolor=cceeee | ||
|15GGD1814W1070165 | |15GGD1814W1070165 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 123: | Line 123: | ||
|[[Greater Lafayette Public Transportation Corporation 1002-1009#1002|1002]] | |[[Greater Lafayette Public Transportation Corporation 1002-1009#1002|1002]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070166 bgcolor= | |- align=center id=W1070166 bgcolor=cceeee | ||
|15GGD1816W1070166 | |15GGD1816W1070166 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 129: | Line 129: | ||
|[[Greater Lafayette Public Transportation Corporation 1002-1009#1003|1003]] | |[[Greater Lafayette Public Transportation Corporation 1002-1009#1003|1003]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070167 bgcolor= | |- align=center id=W1070167 bgcolor=cceeee | ||
|15GGD1818W1070167 | |15GGD1818W1070167 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 135: | Line 135: | ||
|[[Greater Lafayette Public Transportation Corporation 1002-1009#1004|1004]] | |[[Greater Lafayette Public Transportation Corporation 1002-1009#1004|1004]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070168 bgcolor= | |- align=center id=W1070168 bgcolor=cceeee | ||
|15GGD181XW1070168 | |15GGD181XW1070168 | ||
|1998 | |1998 | ||
Line 141: | Line 141: | ||
|[[Greater Lafayette Public Transportation Corporation 1002-1009#1005|1005]] | |[[Greater Lafayette Public Transportation Corporation 1002-1009#1005|1005]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070169 bgcolor= | |- align=center id=W1070169 bgcolor=cceeee | ||
|15GGD1814W1070169 | |15GGD1814W1070169 | ||
|1998 | |1998 | ||
|[[Greater Lafayette Public Transportation Corporation]] | |[[Greater Lafayette Public Transportation Corporation]] | ||
|[[Greater Lafayette Public Transportation Corporation 1001|1001]] | |[[Greater Lafayette Public Transportation Corporation 1001|1001]] | ||
| | |||
|- align=center id=W1070170 bgcolor= | |||
|15GGD1818W1070170 | |||
|1998 | |||
|[[Intercity Transit]] | |||
|[[Intercity Transit 901-912#901|901]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070171 bgcolor= | |||
|15GGD181XW1070171 | |||
|1998 | |||
|[[Intercity Transit]] | |||
|[[Intercity Transit 901-912#902|902]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070172 bgcolor= | |||
|15GGD1811W1070172 | |||
|1998 | |||
|[[Intercity Transit]] | |||
|[[Intercity Transit 901-912#903|903]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070173 bgcolor= | |||
|15GGD1813W1070173 | |||
|1998 | |||
|[[Intercity Transit]] | |||
|[[Intercity Transit 901-912#904|904]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070174 bgcolor= | |||
|15GGD1815W1070174 | |||
|1998 | |||
|[[Intercity Transit]] | |||
|[[Intercity Transit 901-912#905|905]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070175 bgcolor= | |||
|15GGD1817W1070175 | |||
|1998 | |||
|[[Intercity Transit]] | |||
|[[Intercity Transit 901-912#906|906]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070176 bgcolor= | |||
|15GGD1819W1070176 | |||
|1998 | |||
|[[Intercity Transit]] | |||
|[[Intercity Transit 901-912#907|907]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070177 bgcolor= | |||
|15GGD1810W1070177 | |||
|1998 | |||
|[[Intercity Transit]] | |||
|[[Intercity Transit 901-912#908|908]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070178 bgcolor= | |||
|15GGD1812W1070178 | |||
|1998 | |||
|[[Intercity Transit]] | |||
|[[Intercity Transit 901-912#909|909]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070179 bgcolor= | |||
|15GGD1814W1070179 | |||
|1998 | |||
|[[Intercity Transit]] | |||
|[[Intercity Transit 901-912#910|910]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070180 bgcolor= | |||
|15GGD1810W1070180 | |||
|1998 | |||
|[[Intercity Transit]] | |||
|[[Intercity Transit 901-912#911|911]] | |||
| | |||
|- align=center id=W1070181 bgcolor= | |||
|15GGD1812W1070181 | |||
|1998 | |||
|[[Intercity Transit]] | |||
|[[Intercity Transit 901-912#912|912]] | |||
| | | | ||
|- align=center id=W1070254 bgcolor=cceeee | |- align=center id=W1070254 bgcolor=cceeee |