Editor, Administrators
117,351
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|[[GO New York Tours/Top View Tours/The Stage]] | |[[GO New York Tours/Top View Tours/The Stage]] | ||
|306 | |306 | ||
| align="left" bgcolor=yellow|May not be original owner. | |||
|- align=center id=W1070090 bgcolor= | |||
|15GGD2211W1070090 | |||
|1998 | |||
|[[GO New York Tours/Top View Tours/The Stage]] | |||
|309 | |||
| align="left" bgcolor=yellow|May not be original owner. | | align="left" bgcolor=yellow|May not be original owner. | ||
|- align=center id=W1070152 bgcolor=cceeee | |- align=center id=W1070152 bgcolor=cceeee | ||
Line 243: | Line 249: | ||
|9802 | |9802 | ||
| | | | ||
|- align=center id=W1070317 bgcolor= | |||
|15GGD2213W1070317 | |||
|1998 | |||
|[[GO New York Tours/Top View Tours/The Stage]] | |||
|310 | |||
| align="left" bgcolor=yellow|May not be original owner. | |||
|- align=center id=W1070318 bgcolor= | |- align=center id=W1070318 bgcolor= | ||
|15GGD2215W1070318 | |15GGD2215W1070318 |