Editor, Administrators
117,351
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 117: | Line 117: | ||
|3 | |3 | ||
| align="left"| | | align="left"| | ||
|- align="center" id="VF076249" | |||
|1BAAHCSA5VF076249 | |||
|1997 | |||
|Springboro Community City Schools (OH) | |||
|17 | |||
| | |||
|- align="center" id="VF076251" | |||
|1BAAHCSA3VF076251 | |||
|1997 | |||
|Springboro Community City Schools (OH) | |||
|29 | |||
| | |||
|- align="center" id="VF076252" | |||
|1BAAHCSA5VF076252 | |||
|1997 | |||
|Springboro Community City Schools (OH) | |||
|34 | |||
| | |||
|} | |} |