Editor, Administrators
30,619
edits
Articulated (talk | contribs) No edit summary |
Articulated (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
!Unit Number | !Unit Number | ||
!Notes | !Notes | ||
|- align="center" id="D3000706" | |- align="center" id="D3000706" bgcolor="#cceeee" | ||
|2NVYL82U4D3000706 | |2NVYL82U4D3000706 | ||
|2012 | |2012 | ||
Line 16: | Line 16: | ||
|DEMO | |DEMO | ||
| align="left"|Sold to [[Belleville Transit]] [[Belleville Transit 1370#1370|1370]]. | | align="left"|Sold to [[Belleville Transit]] [[Belleville Transit 1370#1370|1370]]. | ||
|- align="center" id="D3000722" bgcolor=" | |- align="center" id="D3000722" bgcolor="" | ||
|2NVYL82U2D3000722 | |2NVYL82U2D3000722 | ||
|7/2012 | |7/2012 | ||
Line 22: | Line 22: | ||
|[[Transdev Québec 3010-3014#3014|3014]] | |[[Transdev Québec 3010-3014#3014|3014]] | ||
| | | | ||
|- align="center" id="D3000854" bgcolor="" | |- align="center" id="D3000854" bgcolor="#cceeee" | ||
|2NVYL82U8D3000854 | |2NVYL82U8D3000854 | ||
|2013 | |2013 | ||
Line 28: | Line 28: | ||
|[[BC Transit 9434-9446#9441|9441]] | |[[BC Transit 9434-9446#9441|9441]] | ||
| | | | ||
|- align="center" id="D3000855" bgcolor="" | |- align="center" id="D3000855" bgcolor="#cceeee" | ||
|2NVYL82UXD3000855 | |2NVYL82UXD3000855 | ||
|2013 | |2013 | ||
Line 34: | Line 34: | ||
|[[BC Transit 9434-9446#9442|9442]] | |[[BC Transit 9434-9446#9442|9442]] | ||
| | | | ||
|- align="center" id="D3000856" bgcolor="" | |- align="center" id="D3000856" bgcolor="#cceeee" | ||
|2NVYL82U5D3000856 | |2NVYL82U5D3000856 | ||
|2013 | |2013 | ||
Line 40: | Line 40: | ||
|[[BC Transit 9434-9446#9443|9443]] | |[[BC Transit 9434-9446#9443|9443]] | ||
| | | | ||
|- align="center" id="D3000857" bgcolor="" | |- align="center" id="D3000857" bgcolor="#cceeee" | ||
|2NVYL82U3D3000857 | |2NVYL82U3D3000857 | ||
|2013 | |2013 | ||
Line 46: | Line 46: | ||
|[[BC Transit 9434-9446#9444|9444]] | |[[BC Transit 9434-9446#9444|9444]] | ||
| | | | ||
|- align="center" id="D3000858" bgcolor="" | |- align="center" id="D3000858" bgcolor="#cceeee" | ||
|2NVYL82U5D3000858 | |2NVYL82U5D3000858 | ||
|2013 | |2013 | ||
Line 52: | Line 52: | ||
|[[BC Transit 9434-9446#9445|9445]] | |[[BC Transit 9434-9446#9445|9445]] | ||
| | | | ||
|- align="center" id="D3000859" bgcolor="" | |- align="center" id="D3000859" bgcolor="#cceeee" | ||
|2NVYL82U7D3000859 | |2NVYL82U7D3000859 | ||
|2013 | |2013 | ||
|[[BC Transit]] | |[[BC Transit]] | ||
|[[BC Transit 9434-9446#9446|9446]] | |[[BC Transit 9434-9446#9446|9446]] | ||
| | |||
|- align="center" id="D3000874" bgcolor="" | |||
|2NVYL82U3D3000874 | |||
|2013 | |||
|[[Regina Transit]] | |||
|[[Regina Transit 655-662#665|655]] | |||
| | |||
|- align="center" id="D3000875" bgcolor="" | |||
|2NVYL82U5D3000875 | |||
|2013 | |||
|[[Regina Transit]] | |||
|[[Regina Transit 655-662#656|656]] | |||
| | |||
|- align="center" id="D3000876" bgcolor="" | |||
|2NVYL82U7D3000876 | |||
|2013 | |||
|[[Regina Transit]] | |||
|[[Regina Transit 655-662#657|657]] | |||
| | |||
|- align="center" id="D3000877" bgcolor="" | |||
|2NVYL82U9D3000877 | |||
|2013 | |||
|[[Regina Transit]] | |||
|[[Regina Transit 655-662#658|658]] | |||
| | |||
|- align="center" id="D3000878" bgcolor="" | |||
|2NVYL82U0D3000878 | |||
|2013 | |||
|[[Regina Transit]] | |||
|[[Regina Transit 655-662#659|659]] | |||
| | |||
|- align="center" id="D3000879" bgcolor="" | |||
|2NVYL82U2D3000879 | |||
|2013 | |||
|[[Regina Transit]] | |||
|[[Regina Transit 655-662#660|660]] | |||
| | |||
|- align="center" id="D3000880" bgcolor="" | |||
|2NVYL82U9D3000880 | |||
|2013 | |||
|[[Regina Transit]] | |||
|[[Regina Transit 655-662#661|661]] | |||
| | |||
|- align="center" id="D3000881" bgcolor="" | |||
|2NVYL82U0D3000881 | |||
|2013 | |||
|[[Regina Transit]] | |||
|[[Regina Transit 655-662#662|662]] | |||
| | | | ||
|- align="center" id="D3000906" bgcolor="#cceeee" | |- align="center" id="D3000906" bgcolor="#cceeee" |