Editor
4,589
edits
Line 577: | Line 577: | ||
|[[Chrysler]] [[Chrysler Pentastar|Pentastar 3.6L]] Gasoline | |[[Chrysler]] [[Chrysler Pentastar|Pentastar 3.6L]] Gasoline | ||
|[[Chrysler]] [[Chrysler Ultradrive|62TE]] | |[[Chrysler]] [[Chrysler Ultradrive|62TE]] | ||
|None | |||
| | |||
| align="left"| | |||
|- align="center" | |||
|[[York Region Transit 1981-1982|1981-1982]] | |||
|[[Image:York Region Transit 1982-a.jpg|128px]] | |||
|2018 | |||
|[[Chevrolet]]<hr>[[ARBOC Mobility|Arboc]] | |||
|[[Chevrolet Express|4500]]<hr>[[Arboc Spirit of Freedom|SOF 27]] | |||
|[[General Motors|GM]] [[General Motors Vortec|Vortec]] | |||
|[[General Motors|GM]] 6L90 6 speed automatic | |||
|None | |None | ||
| | | |