Editor, Administrators
117,351
edits
Line 29: | Line 29: | ||
!Current Destination Sign | !Current Destination Sign | ||
!Notes | !Notes | ||
|- align="center" | |||
|[[West Vancouver Municipal Transit S200|S200]] | |||
| | |||
|2005 | |||
|[[Chevrolet]] | |||
|? | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
|[[West Vancouver Municipal Transit S201|S201]] | |||
| | |||
|2005 | |||
|[[GMC]] | |||
|C5500 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
|[[West Vancouver Municipal Transit S261|S261]] | |||
| | |||
|2007 | |||
|[[GMC]] | |||
|C5500 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
|[[West Vancouver Municipal Transit S305|S305]] | |||
| | |||
|2008 | |||
|[[GMC]] | |||
|C5500 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
|[[West Vancouver Municipal Transit S370|S370]] | |||
| | |||
|2009 | |||
|[[GMC]] | |||
|C5500 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[West Vancouver Municipal Transit 951-959, 961-968|951-959, 961-968]] | |[[West Vancouver Municipal Transit 951-959, 961-968|951-959, 961-968]] |