Editor, Administrators
10,928
edits
Line 234: | Line 234: | ||
|[[Cummins]] [[Cummins C Gas Plus|C Gas Plus]] | |[[Cummins]] [[Cummins C Gas Plus|C Gas Plus]] | ||
|[[Voith]] D864.3 | |[[Voith]] D864.3 | ||
|frameless windows | |||
|- align="center" | |||
|[[Washington Metropolitan Area Transportation Authority 5401-5422|5401-5422]] | |||
| | |||
|2008 | |||
|[[North American Bus Industries|NABI]] | |||
|[[North American Bus Industries 60-BRT|60-BRT]] | |||
|[[Cummins]] [[Cummins Westport ISL G|Westport ISL G]] | |||
|[[Allison]] [[Allison Bus Series|B500R]] | |||
| | | | ||
|} | |} |