Editor
17,947
edits
(→Bus) |
Stalwart23 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 563: | Line 563: | ||
| | | | ||
*Features KIEL Centra Seats. | *Features KIEL Centra Seats. | ||
|- align="center" | |||
|[[Washington Metropolitan Area Transit Authority 7168-7250|7168-7250]] | |||
| | |||
|2012-13 | |||
|[[New Flyer Industries|NFI]] | |||
|[[New Flyer Industries XDE40|XDE40]] | |||
| | |||
|[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL9]] | |||
|[[Allison]] [[Allison EP System|H 40 EP]]<br> hybrid system | |||
| | |||
*Currently being delivered | |||
|} | |} | ||