CPTDB Wiki Moderator, Editor, Administrators
20,393
edits
No edit summary |
|||
Line 37: | Line 37: | ||
|2014 | |2014 | ||
|[[Nippon Sharyo]] | |[[Nippon Sharyo]] | ||
|[[Nippon Sharyo FRA DMU|DMU]] | |[[Nippon Sharyo FRA DMU|"A" car DMU]] | ||
|[[Cummins]] [[Cummins QSK19|QSK19-R]] | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
|[[Union Pearson Express 3001-3006|3001-3006]] | |||
| | |||
|2014 | |||
|[[Nippon Sharyo]] | |||
|[[Nippon Sharyo FRA DMU|"C" car DMU]] | |||
|[[Cummins]] [[Cummins QSK19|QSK19-R]] | |[[Cummins]] [[Cummins QSK19|QSK19-R]] | ||
| | | |