Editor
17,947
edits
Stalwart23 (talk | contribs) (→Active: Five Gillig 40ft. BRTs delivered to TANK.) |
Stalwart23 (talk | contribs) (→Active) |
||
Line 143: | Line 143: | ||
| | | | ||
| align="left"| | | align="left"| | ||
|- align="center" | |||
|[[Transit Authority of Northern Kentucky 729-734|729-734]] | |||
| | |||
|2023 | |||
|[[Gillig]] | |||
|[[Gillig Low Floor|BRT HEV 40'<br>(G30D102N4)]] | |||
|[[Cummins]] [[Cummins B6.7|B6.7]] | |||
| | |||
| align="left"| | |||
*729 VIN: 15GGD3017P3199272, Plate: J9K036 | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[Transit Authority of Northern Kentucky 2158-2164|2158-2164]] | |[[Transit Authority of Northern Kentucky 2158-2164|2158-2164]] |