Editor
770
edits
Line 346: | Line 346: | ||
|[[Voith]] [[Voith DIWA.6|D864.6]] | |[[Voith]] [[Voith DIWA.6|D864.6]] | ||
|align=left| 7201-7215 are Missouri units, 7251-7253 are Illinois units. | |align=left| 7201-7215 are Missouri units, 7251-7253 are Illinois units. | ||
|- align="center" | |||
|[[St. Louis Metro 7301-73??|7301-73??]] | |||
| | |||
|2019 | |||
|[[Gillig]] | |||
|[[Gillig Low Floor|Low Floor 29'<br>(G27D102N4)]] | |||
|[[Cummins]] [[Cummins L9|L9]] | |||
|[[Voith]] [[Voith DIWA.6|D864.6]] | |||
|align=left| 7301,7302,7303,7304, and 7307 arrived. | |||
|} | |} | ||