Editor, Administrators
117,326
edits
m (→Current Roster: Update fleet numbers/details) |
|||
Line 291: | Line 291: | ||
|[[Chevrolet]]/[[ARBOC Mobility|ARBOC]] | |[[Chevrolet]]/[[ARBOC Mobility|ARBOC]] | ||
|[[Arboc Spirit of Mobility|Spirit of Mobility]] | |[[Arboc Spirit of Mobility|Spirit of Mobility]] | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
|401-402 | |||
| | |||
|1987 | |||
|[[Orion Bus Industries|Orion]] | |||
|[[Orion Bus Industries 'Orion II'|02.502]] | |||
| | | | ||
| | | |