Editor
38,177
edits
Dave Mackey (talk | contribs) (→External Links: rdiesmrt.org added) |
|||
Line 83: | Line 83: | ||
| | | | ||
|align="left"|Official unveiling on April 22, 2024. | |align="left"|Official unveiling on April 22, 2024. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[Santa Maria Area Transit 4014-160 to 4014-162, 4014-165, 4014-167 to 4014-168, 4014-174, 4014-176, 4014-180, 4014-194|4014-160 to 4014-162,<br>4014-165,<br>4014-167 to 4014-168,<br>4014-174, 4014-176,<br>4014-180]] | |[[Santa Maria Area Transit 4014-160 to 4014-162, 4014-165, 4014-167 to 4014-168, 4014-174, 4014-176, 4014-180, 4014-194|4014-160 to 4014-162,<br>4014-165,<br>4014-167 to 4014-168,<br>4014-174, 4014-176,<br>4014-180]] | ||
Line 164: | Line 155: | ||
| | | | ||
|align=left| | |align=left| | ||
|- align="center" | |||
|[[Santa Maria Area Transit 4011-160, 4011-168|4011-160, 4011-168]] | |||
| | |||
|2011 | |||
|[[Gillig]] | |||
|[[Gillig Low Floor|Low Floor 40'<br>(G27D102N4)]] | |||
|[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL9]] | |||
| | |||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|(2 buses) | |(2 buses) |