Editor, Administrators
30,619
edits
Articulated (talk | contribs) |
|||
(3 intermediate revisions by one other user not shown) | |||
Line 307: | Line 307: | ||
|[[MTR Western]] | |[[MTR Western]] | ||
|[[Meridian Transportation Resources (MTR Western) 5254-5262#5255|5255]] | |[[Meridian Transportation Resources (MTR Western) 5254-5262#5255|5255]] | ||
|[[Prevost Car H3-45|H3-45]] | |||
| | |||
|- align="center" id="51010207" | |||
| align="left"|51010207 | |||
|2005 | |||
|[[Hammond Transportation]] | |||
|[[Hammond Transportation 250|250]] | |||
|[[Prevost Car H3-45|H3-45]] | |||
| | |||
|- align="center" id="51010208" | |||
| align="left"|51010208 | |||
|2005 | |||
|[[Pacific Western Transportation]] | |||
|[[Pacific Western Transportation 1583-1587#1583|1583]] | |||
|[[Prevost Car H3-45|H3-45]] | |[[Prevost Car H3-45|H3-45]] | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|colspan="7"| | |colspan="7"| | ||
|- align="center" id=" | |- align="center" id="51010210" | ||
| align="left"| | | align="left"|51010210-51010212 | ||
|2005 | |2005 | ||
|[[Pacific Western Transportation]] | |[[Pacific Western Transportation]] | ||
|[[Pacific Western Transportation 1583-1587# | |[[Pacific Western Transportation 1583-1587#1584|1584-1586]] | ||
|[[Prevost Car H3-45|H3-45]] | |[[Prevost Car H3-45|H3-45]] | ||
| | | | ||
|- align="center" | |||
|colspan="7"| | |||
|- align="center" id="51010214" | |||
| align="left"|51010214 | |||
|2005 | |||
|[[Pacific Western Transportation]] | |||
|[[Pacific Western Transportation 1583-1587#1587|1587]] | |||
|[[Prevost Car H3-45|H3-45]] | |||
| | |||
|- align="center" | |||
|colspan="7"| | |||
|- align="center" id="51010216" | |||
| align="left"|51010216 | |||
|2005 | |||
|[[Golden Arrow]] | |||
|262 | |||
|[[Prevost Car H3-45|H3-45]] | |||
| align="left"| | |||
|- align="center" | |||
|colspan="7"| | |||
|- align="center" id="51010218" | |||
| align="left"|51010218 | |||
|2005 | |||
|[[Golden Arrow]] | |||
|263 | |||
|[[Prevost Car H3-45|H3-45]] | |||
| align="left"| | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|colspan="7"| | |colspan="7"| | ||
Line 670: | Line 711: | ||
|[[Classic Coach]] | |[[Classic Coach]] | ||
|2508 | |2508 | ||
| | |||
|- align="center" | |||
|colspan="7"| | |||
|- align="center" id="51028687" | |||
| align="left"|51028687 | |||
|2005 | |||
|[[First Class Tours]] | |||
|[[First Class Tours 302-304#303|303]] | |||
| | |||
|- align="center" | |||
|colspan="7"| | |||
|- align="center" id="51028692" | |||
| align="left"|51028692 | |||
|2005 | |||
|[[First Class Tours]] | |||
|[[First Class Tours 302-304#304|304]] | |||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" |