Editor, Users
8,309
edits
No edit summary |
NewFlyerD40 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 17: | Line 17: | ||
|01.507 | |01.507 | ||
| | | | ||
|- align="center" bgcolor="" | |- align="center" bgcolor="cceeee" | ||
|colspan="7"| | |colspan="7"| | ||
|- align="center" id="J5001788" bgcolor= | |- align="center" id="J5001788" bgcolor= | ||
|2B1169272J5001788 | |2B1169272J5001788 | ||
|2/1988 | |2/1988 | ||
|[[Beaver Bus Lines]] | |[[Beaver Bus Lines]] | ||
|[[Beaver Bus Lines 41|41]] | |[[Beaver Bus Lines 41|41]] | ||
|01.508 | |||
| | |||
|- align="center" id="J5001790" bgcolor=cceeee | |||
|2B1169276J5001790 | |||
|2/1988 | |||
|[[London Transit Commission]] | |||
|[[London Transit Commission 205-214#205|205]] | |||
|01.508 | |||
| | |||
|- align="center" id="J5001791" bgcolor=cceeee | |||
|2B1169278J5001791 | |||
|2/1988 | |||
|[[London Transit Commission]] | |||
|[[London Transit Commission 205-214#206|206]] | |||
|01.508 | |||
| | |||
|- align="center" id="J5001792" bgcolor=cceeee | |||
|2B116927XJ5001792 | |||
|2/1988 | |||
|[[London Transit Commission]] | |||
|[[London Transit Commission 205-214#207|207]] | |||
|01.508 | |||
| | |||
|- align="center" id="J5001793" bgcolor=cceeee | |||
|2B1169271J5001793 | |||
|2/1988 | |||
|[[London Transit Commission]] | |||
|[[London Transit Commission 205-214#208|208]] | |||
|01.508 | |||
| | |||
|- align="center" id="J5001794" bgcolor=cceeee | |||
|2B1169273J5001794 | |||
|2/1988 | |||
|[[London Transit Commission]] | |||
|[[London Transit Commission 205-214#209|209]] | |||
|01.508 | |||
| | |||
|- align="center" id="J5001795" bgcolor=cceeee | |||
|2B1169275J5001795 | |||
|2/1988 | |||
|[[London Transit Commission]] | |||
|[[London Transit Commission 205-214#210|210]] | |||
|01.508 | |||
| | |||
|- align="center" id="J5001796" bgcolor=cceeee | |||
|2B1169277J5001796 | |||
|2/1988 | |||
|[[London Transit Commission]] | |||
|[[London Transit Commission 205-214#211|211]] | |||
|01.508 | |01.508 | ||
| | | |