Editor, Administrators
117,308
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 288: | Line 288: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" id="BP2 339" | ||
|BP2 339 | |BP2 339 | ||
|[[Ayr Coach Lines]] | |||
|103 | |||
|[[IC Bus]] [[IC Bus CE Series|CE Series]] | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- align="center" id="BP2 340" | |||
|- align="center" | |||
|BP2 340 | |BP2 340 | ||
|[[Ayr Coach Lines]] | |||
|104 | |||
|[[IC Bus]] [[IC Bus CE Series|CE Series]] | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- align="center" id="BP2 341" | |||
|- align="center" | |||
|BP2 341 | |BP2 341 | ||
| | |[[Ayr Coach Lines]] | ||
| | |202 | ||
| | |[[IC Bus]] [[IC Bus AC Series|AC Series]] | ||
| | | | ||
| | | | ||
Line 312: | Line 312: | ||
|BP2 342 | |BP2 342 | ||
||[[Ayr Coach Lines]] | ||[[Ayr Coach Lines]] | ||
|205 | |||
|[[IC Bus]] | |[[IC Bus]] | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" id="BP2 343" | ||
|BP2 343 | |BP2 343 | ||
|[[Ayr Coach Lines]] | |||
|[[Ayr Coach Lines 301 (2nd)|301 (2nd)]] | |||
|[[Prevost]] [[Prevost Car H3-45|H3-45]] | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- align="center" id="BP2 344" | |||
|- align="center" | |||
|BP2 344 | |BP2 344 | ||
| | |[[Ayr Coach Lines]] | ||
| | |[[Ayr Coach Lines 302 (3rd)|302 (3rd)]] | ||
| | |[[MCI]] [[Motor Coach Industries D4500|D4500]] | ||
| | | | ||
| | | |