Editor, Administrators
117,351
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 372: | Line 372: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" id="BL1 752" | ||
|BL1 752 | |BL1 752 | ||
| | |[[York Region Transit]] | ||
| | |[[York Region Transit 201-223#206|206]] | ||
| | |[[DaimlerChrysler Commercial Buses North America|DCCBNA]] [[DaimlerChrysler Commercial Buses North America SLF 200|SLF-235]] | ||
| | | | ||
| | | | ||
Line 400: | Line 400: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" id="BL1 756" | ||
|BL1 756 | |BL1 756 | ||
| | |[[York Region Transit]] | ||
| | |[[York Region Transit 201-223#207|207]] | ||
| | |[[DaimlerChrysler Commercial Buses North America|DCCBNA]] [[DaimlerChrysler Commercial Buses North America SLF 200|SLF-235]] | ||
| | | | ||
| | | | ||
Line 414: | Line 414: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" id="BL1 758" | ||
|BL1 758 | |BL1 758 | ||
|[[York Region Transit]] | |||
|[[York Region Transit 201-223#209|209]] | |||
|[[DaimlerChrysler Commercial Buses North America|DCCBNA]] [[DaimlerChrysler Commercial Buses North America SLF 200|SLF-235]] | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- align="center" id="BL1 759" | |||
|- align="center" | |||
|BL1 759 | |BL1 759 | ||
|[[York Region Transit]] | |||
|[[York Region Transit 201-223#210|210]] | |||
|[[DaimlerChrysler Commercial Buses North America|DCCBNA]] [[DaimlerChrysler Commercial Buses North America SLF 200|SLF-235]] | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- align="center" id="BL1 760" | |||
|- align="center" | |||
|BL1 760 | |BL1 760 | ||
| | |[[York Region Transit]] | ||
| | |[[York Region Transit 201-223#212|212]] | ||
| | |[[DaimlerChrysler Commercial Buses North America|DCCBNA]] [[DaimlerChrysler Commercial Buses North America SLF 200|SLF-235]] | ||
| | | | ||
| | | |