Editor, Administrators
117,326
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|[[Strathcona County Transit 921-923|921]] | |[[Strathcona County Transit 921-923|921]] | ||
| | | | ||
|- align="center" style="background-color:#cceeee;" | |||
|2NVYL82UX53000033 | |||
| | |||
|[[Nova Bus]] | |||
|DEMO | |||
|Sold in 2005 to [[Belleville Transit]] 0559. | |||
|- align="center" style="background-color:#white;" | |||
|2NVYL82U753000118 | |||
| | |||
|[[Nova Bus]] | |||
|DEMO | |||
|Sold in 2006 to [[Belleville Transit]] 0660. | |||
|- align="center" style="background-color:#cceeee;" | |- align="center" style="background-color:#cceeee;" | ||
|2NVYL82U253000222 | |2NVYL82U253000222 |