Editor, Administrators
117,326
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 606: | Line 606: | ||
|[[New Flyer Industries XDE40|XDE40]] | |[[New Flyer Industries XDE40|XDE40]] | ||
| | | | ||
|- align="center" id="" | |- align="center" id="GC050253" | ||
| align="left"| | | align="left"|GC050253-GC050254 | ||
| | |2016 | ||
| | |[[Greater Peoria Mass Transit District]] | ||
| | |[[Greater Peoria Mass Transit District 2301-2302|2301-2302]] | ||
|[[New Flyer Industries XDE40|XDE40]] | |||
| | | | ||
|- align="center" id="GC050255" | |||
| align="left"|GC050255-GC050260 | |||
|2016 | |||
|[[Mears Transportation]] | |||
|[[Mears Transportation 3651-3656|3651-3656]] | |||
|[[New Flyer Industries XD60|XD60]] | |||
| | | | ||
|- align="center" id="GF050261" | |- align="center" id="GF050261" | ||
Line 641: | Line 648: | ||
|[[New Flyer Industries XN40|XN40]] | |[[New Flyer Industries XN40|XN40]] | ||
| | | | ||
|- align="center" id="" | |- align="center" id="GB050330" | ||
| align="left"| | | align="left"|GB050330-GB050343 | ||
| | |2016 | ||
| | |[[High Point Transit System]] | ||
| | |[[High Point Transit System 1651-1664|1651-1664]] | ||
| | |[[New Flyer Industries XD35|XD35]] | ||
| | | | ||
|- align="center" id="FF050344" | |- align="center" id="FF050344" |