Editor
725
edits
No edit summary |
m (→All-Time Roster: Add units) |
||
Line 11: | Line 11: | ||
!Transmission | !Transmission | ||
!Notes | !Notes | ||
|- align="center" | |||
|108 | |||
| | |||
| | |||
|[[Motor Coach Industries|MCI]] | |||
|[[Motor Coach Industries E4500|E4500]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|110 | |110 | ||
Line 26: | Line 35: | ||
|[[Motor Coach Industries|MCI]] | |[[Motor Coach Industries|MCI]] | ||
|[[Motor Coach Industries J4500|J4500]] | |[[Motor Coach Industries J4500|J4500]] | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
|780 | |||
| | |||
| | |||
|[[Motor Coach Industries|MCI]] | |||
|[[Motor Coach Industries E4500|E4500]] | |||
| | | | ||
| | | | ||
Line 39: | Line 57: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|1750, 1760 | |||
| | |||
| | |||
|[[Motor Coach Industries|MCI]] | |||
|[[Motor Coach Industries E4500|E4500]] | |||
| | | | ||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
|1830 | |||
| | | | ||
| | | |