Editor, Administrators
117,351
edits
(New page: ==Fleet Roster == {| border="1" cellspacing="0" cellpadding="2" class=sortable ! Fleet Number ! Thumbnail ! Year ! Manufacturer ! Model ! Engine ! Transmission ! Notes |- align="center" |[...) |
|||
Line 99: | Line 99: | ||
|[[GMC]] | |[[GMC]] | ||
|[[General Motors TDH-5106|TDH-5106]] | |[[General Motors TDH-5106|TDH-5106]] | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
|[[Jamaica Buses 601-608 (2nd)|601-608 (2nd)]] | |||
| | |||
|1989 | |||
|[[MCI]] | |||
|[[Motor Coach Industries TC40-102N|TC40-102A]] | |||
| | | | ||
| | | |