Editor, Administrators
117,351
edits
(→Active) |
(→Roster) |
||
Line 185: | Line 185: | ||
|[[Prevost Car H3-45|H3-45]] | |[[Prevost Car H3-45|H3-45]] | ||
|[[Volvo]] [[Volvo D13|D13]] | |[[Volvo]] [[Volvo D13|D13]] | ||
|[[Allison]] [[Allison Bus Series|B500]] | |[[Allison]] [[Allison Bus Series|B500]] | ||
| | | | ||
Line 750: | Line 740: | ||
|[[Allison]] [[Allison Bus Series|B500]] | |[[Allison]] [[Allison Bus Series|B500]] | ||
| align="left"| | | align="left"| | ||
|- align="center" | |||
|[[Indian Trails 368-371|368-371]] | |||
| | |||
|2013 | |||
|[[Motor Coach Industries|MCI]] | |||
|[[Motor Coach Industries J4500|J4500]] | |||
|[[Cummins]] [[Cummins ISX|ISX12]] | |||
|[[Allison]] [[Allison Bus Series|B500]] | |||
| | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|372-374, 377 | |372-374, 377 |