Editor
3,115
edits
No edit summary |
Jaymaud0804 (talk | contribs) Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
Line 86: | Line 86: | ||
|1976 | |1976 | ||
|[[File:San Francisco MUNI 5300-a.jpg|128px]] | |[[File:San Francisco MUNI 5300-a.jpg|128px]] | ||
| | |1024 | ||
|[[San Francisco MUNI]] | |[[San Francisco MUNI]] | ||
|5300 | |5300 | ||
Line 104: | Line 104: | ||
|925 | |925 | ||
|[[Illinois Railway Museum]] | |[[Illinois Railway Museum]] | ||
|- align="center" | |||
|1977 | |||
| | |||
|1104? | |||
|[[Miami Valley Regional Transit Authority]] | |||
|916 | |||
|[[Miami Valley Regional Transit Authority]] | |||
|- align="center" | |||
|1977 | |||
| | |||
|1113? | |||
|[[Miami Valley Regional Transit Authority]] | |||
|925 | |||
|[[Miami Valley Regional Transit Authority]] | |||
|- align="center" | |||
|1977 | |||
| | |||
|11?? | |||
|[[Miami Valley Regional Transit Authority]] | |||
|953 | |||
|[[Miami Valley Regional Transit Authority]] | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|1977 | |1977 |