Editor
37,792
edits
m (→Active) |
(→Active) |
||
Line 102: | Line 102: | ||
| | | | ||
|2019 | |2019 | ||
|[[New Flyer Industries|NFI]] | |||
|[[New Flyer Industries XD40|XD40]] | |||
|[[Cummins]] [[Cummins L9|L9]] | |||
| | |||
|align=left|Units have BRT styling | |||
|- align="center" | |||
|[[Fairfax Connector 7830-7840|7830-7840]] | |||
| | |||
|2020 | |||
|[[New Flyer Industries|NFI]] | |[[New Flyer Industries|NFI]] | ||
|[[New Flyer Industries XD40|XD40]] | |[[New Flyer Industries XD40|XD40]] |