Editor
4,261
edits
No edit summary |
(→All-Time Roster: Added J4500 #213) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|[[MCI]] | |[[MCI]] | ||
|[[Motor Coach Industries D4500|D4500]] | |[[Motor Coach Industries D4500|D4500]] | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
|213 | |||
|[[Image: Cavallo Bus Lines 213-a.jpg|128px]] | |||
|? | |||
|[[MCI]] | |||
|[[Motor Coach Industries J4500|J4500]] | |||
| | | | ||
| | | |