Editor, Administrators
10,928
edits
No edit summary |
|||
Line 16: | Line 16: | ||
|Windstar Sport | |Windstar Sport | ||
|rear spoiler | |rear spoiler | ||
|- align="center" | |||
|117 | |||
| | |||
|1998-2009 | |||
|Ford | |||
|Crown Victoria | |||
| | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|122 | |122 | ||
Line 22: | Line 29: | ||
|Ford | |Ford | ||
|Crown Victoria Police Interceptor | |Crown Victoria Police Interceptor | ||
| | |||
|- align="center" | |||
|147 | |||
| | |||
|2004-2006 | |||
|Ford | |||
|Freestar Sport | |||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Line 76: | Line 90: | ||
| | | | ||
|1998-2009 | |1998-2009 | ||
|Ford | |||
|Crown Victoria Police Interceptor | |||
| | |||
|- align="center" | |||
|247 | |||
| | |||
|2001-2009 | |||
|Ford | |Ford | ||
|Crown Victoria Police Interceptor | |Crown Victoria Police Interceptor | ||
Line 84: | Line 105: | ||
|2006-2009 | |2006-2009 | ||
|Chevrolet | |Chevrolet | ||
|Impala | |Impala LS | ||
| | |||
|- align="center" | |||
|277 | |||
| | |||
|1995-2005 | |||
|Chevrolet | |||
|Astro | |||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|293 | |||
| | |||
|1998-2005? | |||
|Pontiac | |||
|Montana | |||
| | |||
|- align="center" style="background:#CC0000;" | |||
|299 | |299 | ||
| | | | ||
Line 92: | Line 127: | ||
|Ford | |Ford | ||
|Freestar | |Freestar | ||
| | |||
|- align="center" style="background:#CC0000;" | |||
|299 | |||
| | |||
|2001-2009 | |||
|Ford | |||
|Crown Victoria Police Interceptor | |||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Line 106: | Line 148: | ||
|Dodge | |Dodge | ||
|Grand Caravan | |Grand Caravan | ||
| | |||
|- align="center" | |||
|343 | |||
| | |||
|2000-2005 | |||
|Chevrolet | |||
|Impala | |||
| | |||
|- align="center" style="background:#CC0000;" | |||
|370 | |||
| | |||
|2001-2009 | |||
|Ford | |||
|Crown Victoria Police Interceptor | |||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Line 120: | Line 176: | ||
|Ford | |Ford | ||
|Crown Victoria | |Crown Victoria | ||
| | |||
|- align="center" | |||
|445 | |||
| | |||
|1997-2005 | |||
|Chevrolet | |||
|Venture | |||
| | |||
|- align="center" | |||
|455 | |||
| | |||
|2000-2005 | |||
|Chevrolet | |||
|Impala | |||
| | |||
|- align="center" | |||
|458 | |||
| | |||
|2000-2005 | |||
|Chevrolet | |||
|Impala | |||
| | |||
|- align="center" style="background:#CC0000;" | |||
|586 | |||
| | |||
|2001-2009 | |||
|Ford | |||
|Crown Victoria Police Interceptor | |||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|702 | |702 | ||
| | |||
|2004-2006 | |||
|Ford | |||
|Freestar Sport | |||
|wheelchair accessible | |||
|- align="center" | |||
|708 | |||
| | | | ||
|2004-2006 | |2004-2006 |