6,278
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 7: | Line 7: | ||
|- | |- | ||
| align="center" colspan=2|<big><font color="#003768">'''Tachek'''</font></big> | | align="center" colspan=2|<big><font color="#003768">'''Tachek'''</font></big> | ||
|- | |||
| align="center" colspan=2|[[File:BC Ferries Tachek-a.jpg|200px]] | |||
|- | |- | ||
|width=75px|'''Built''' | |width=75px|'''Built''' |
edits