Editor, Administrators
117,326
edits
Line 178: | Line 178: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- align="center" | |||
|8506 | |||
| | |||
|1974 | |||
|[[Prevost Car|Prevost]] | |||
|[[Prevost Car Prestige|PTS47 Prestige]] | |||
|[[Detroit Diesel]] [[Detroit Diesel Series 71|8V71N]] | |||
|[[Spicer]]? manual | |||
|Ex-[[Pacific Coach Lines]] 4815. | |||
|} | |} | ||