Editor, Administrators
117,351
edits
(→Coach) |
(→Coach) |
||
Line 290: | Line 290: | ||
|[[Detroit Diesel]] [[Detroit Diesel Series 71|8V71N]] | |[[Detroit Diesel]] [[Detroit Diesel Series 71|8V71N]] | ||
|Manual | |Manual | ||
| | |||
|- align="center" | |||
|915 | |||
| | |||
| | |||
|[[GMC]] | |||
|PD/P8M | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" |