Editor, Users
3,408
edits
(electric city) |
No edit summary |
||
Line 266: | Line 266: | ||
|align=left| | |align=left| | ||
*Fleet numbers not in order. | *Fleet numbers not in order. | ||
|- align="center" | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align=center id=6C084149 | |||
|align=left|6C084149 | |||
|5/2006 | |||
|Thrifty Car Rental (LAX) | |||
|? | |||
|[[ElDorado National E-Z Rider II MAX|EZ Rider II MAX 32']] | |||
|align=left|<ref>[https://www.purplewave.com/auction/211201/item/DN2185/2006-El_Dorado-E-Z_Rider_II-Transit_Vehicles-Bus-Kansas www.purplewave.com]</ref> | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|align=left| | |align=left| |