Editor
4,464
edits
m (→New Aircraft) |
Cathay 888 (talk | contribs) m (→New Aircraft) |
||
Line 243: | Line 243: | ||
|- align="center" style="background-color:#FFFFFF;" id="C-GUPG" | |- align="center" style="background-color:#FFFFFF;" id="C-GUPG" | ||
|122 | |122 | ||
|C-GUAC | |||
|[[File:AirCanada 122 C-GUAC-a.JPG|150px]] | |||
|18 May 2021 | |||
|10 Jun 2021 | |||
| | |||
| | |||
|BCS3 | |||
| | |||
|- align="center" style="background-color:#FFFFFF;" id="C-GUPK" | |||
|123 | |||
|C-GUPG | |C-GUPG | ||
| | |[[File:AirCanada 123 C-GUPG-a.JPG|150px]] | ||
|28 May 2021 | |28 May 2021 | ||
|25 Jun 2021 | |25 Jun 2021 | ||
Line 251: | Line 261: | ||
|BCS3 | |BCS3 | ||
| | | | ||
|- align="center" style="background-color:#FFFFFF;" id="C- | |- align="center" style="background-color:#FFFFFF;" id="C-" | ||
| | |124 | ||
|C-GUPK | |C-GUPK | ||
| | |[[File:AirCanada 124 C-GUPK-a.JPG|150px]] | ||
|16 Jun 2021 | |16 Jun 2021 | ||
|07 Jul 2021 | |07 Jul 2021 | ||
|08 Jul 2021 ([[YYZ]]-[[YVR]] - AC113) | |08 Jul 2021 ([[YYZ]]-[[YVR]] - AC113) | ||
| | | | ||
|BCS3 | |BCS3 |