Editor, Users
3,408
edits
(brownsvile) |
No edit summary |
||
Line 40: | Line 40: | ||
| align="left"| | | align="left"| | ||
|- align="center" id="6C084016" | |- align="center" id="6C084016" | ||
|align | |align="left"|6C084016-6C084018 | ||
|2006 | |2006 | ||
|[[Springfield Mass Transit District]] | |[[Springfield Mass Transit District]] | ||
Line 60: | Line 60: | ||
|[[ElDorado National E-Z Rider II|EZ Rider II 35']] | |[[ElDorado National E-Z Rider II|EZ Rider II 35']] | ||
| | | | ||
|- align="center" | |||
|align=left| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" id="6C084023" | |||
|align=left|6C084023 | |||
|10/2005 | |||
|? Airport Parking Shuttle (TX) | |||
|? | |||
|[[ElDorado National E-Z Rider II|EZ Rider II 30']] | |||
|align=left|<ref>[https://poctra.com/2006-EL-DORADO-F-EZ-RIDER/id-Ai6jvD52TxoRjFrS/HOUSTON-TX poctra.com]</ref> | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|align=left| | |align=left| | ||
Line 181: | Line 195: | ||
|[[ElDorado National E-Z Rider II MAX|EZ Rider II MAX 32']] | |[[ElDorado National E-Z Rider II MAX|EZ Rider II MAX 32']] | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" id="6C084098" | ||
|align=left| | |align=left|6C084098-6C084101 | ||
| | |3/2006 | ||
| | |[[Tulsa Transit]] | ||
| | |[[Tulsa Transit 601-604|601-604]] | ||
| | |[[ElDorado National E-Z Rider II MAX|EZ Rider II MAX]] | ||
| | | | ||
|- align="center" id="6C084102" | |- align="center" id="6C084102" | ||
|align=left|6C084102 | |align=left|6C084102 | ||
| | |3/2006 | ||
|[[Owen Sound Transit]] | |[[Owen Sound Transit]] | ||
|[[Owen Sound Transit 606|606]] | |[[Owen Sound Transit 606|606]] | ||
Line 275: | Line 289: | ||
|} | |} | ||
==References== | |||
<references/> | |||
{{ElDorado National VINs}} | {{ElDorado National VINs}} |