Editor
24,617
edits
Line 49: | Line 49: | ||
!<font color=#FFFFFF>Seating</font> | !<font color=#FFFFFF>Seating</font> | ||
!<font color=#FFFFFF>Notes</font> | !<font color=#FFFFFF>Notes</font> | ||
|- align="center" style="background-color:#FFFFFF;" id= | |- align="center" style="background-color:#FFFFFF;" id=N871UA" | ||
| | |4871 | ||
| | |N871UA | ||
| | | | ||
| | |04 Apr 2003 | ||
|09 | |09 Aug 2019 | ||
| | | | ||
| | | | ||
Line 119: | Line 109: | ||
|319 | |319 | ||
| | | | ||
|- align="center" style="background-color:#FFFFFF;" id= | |- align="center" style="background-color:#FFFFFF;" id=N876UA" | ||
|4876 | |||
|N876UA | |||
| | |||
|29 Mar 2004 | |||
|14 Jun 2019 | |||
| | |||
| | | | ||
| | |319 | ||
| | | | ||
|- align="center" style="background-color:#FFFFFF;" id=N877UA" | |||
|4877 | |||
|N877UA | |||
| | | | ||
| | |29 Apr 2004 | ||
|09 Jul 2019 | |||
| | | | ||
| | | |