Editor
24,617
edits
NewFlyerD40 (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 233: | Line 233: | ||
===Service Summary=== | ===Service Summary=== | ||
{| border="1" cellspacing="0" cellpadding="2" | {| border="1" cellspacing="0" cellpadding="2" | ||
|rowspan=2 align="center"|'''Period''' | |rowspan=2 colspan=2 align="center"|'''Period''' | ||
|rowspan=2 align="center"|'''Branch''' | |rowspan=2 align="center"|'''Branch''' | ||
|colspan=5 align="center"|'''Weekdays''' | |colspan=5 align="center"|'''Weekdays''' | ||
Line 251: | Line 251: | ||
|'''Evening''' | |'''Evening''' | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''2021''' | |rowspan=1|'''2023''' | ||
|'''Jan-''' | |||
|'''44''' | |||
|40 | |||
|MOR | |||
|45 | |||
|N/A | |||
|N/A | |||
|N/A | |||
|N/A | |||
|N/A | |||
|N/A | |||
|N/A | |||
|N/A | |||
|- align="center" | |||
|colspan=2|'''2022''' | |||
|'''44''' | |||
|60 | |||
|MOR | |||
|60 | |||
|N/A | |||
|N/A | |||
|N/A | |||
|N/A | |||
|N/A | |||
|N/A | |||
|N/A | |||
|N/A | |||
|- align="center" | |||
|colspan=2|'''2021''' | |||
|'''44''' | |'''44''' | ||
|60 | |60 | ||
Line 265: | Line 294: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''2020''' | |colspan=2|'''2020''' | ||
|'''44''' | |'''44''' | ||
|60 | |60 | ||
Line 279: | Line 308: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''2019''' | |colspan=2|'''2019''' | ||
|'''44''' | |'''44''' | ||
| | | | ||
Line 293: | Line 322: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''2018''' | |colspan=2|'''2018''' | ||
|'''44''' | |'''44''' | ||
| | | | ||
Line 307: | Line 336: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''2017''' | |colspan=2|'''2017''' | ||
|'''44''' | |'''44''' | ||
| | | | ||
Line 321: | Line 350: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''2016''' | |colspan=2|'''2016''' | ||
|'''44''' | |'''44''' | ||
|35 | |35 | ||
Line 335: | Line 364: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''2015''' | |colspan=2|'''2015''' | ||
|'''44''' | |'''44''' | ||
|27-32 | |27-32 | ||
Line 349: | Line 378: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''2014''' | |colspan=2|'''2014''' | ||
|'''44''' | |'''44''' | ||
|27-30 | |27-30 | ||
Line 363: | Line 392: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''2013''' | |colspan=2|'''2013''' | ||
|'''44''' | |'''44''' | ||
|27-30 | |27-30 | ||
Line 377: | Line 406: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''2012''' | |colspan=2|'''2012''' | ||
|'''44''' | |'''44''' | ||
|27-30 | |27-30 | ||
Line 391: | Line 420: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''2011''' | |colspan=2|'''2011''' | ||
|'''44''' | |'''44''' | ||
|25-30 | |25-30 | ||
Line 405: | Line 434: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''2010''' | |colspan=2|'''2010''' | ||
|'''44''' | |'''44''' | ||
|30 | |30 | ||
Line 419: | Line 448: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''2009''' | |colspan=2|'''2009''' | ||
|'''44''' | |'''44''' | ||
|30 | |30 | ||
Line 433: | Line 462: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''2008''' | |colspan=2|'''2008''' | ||
|'''44''' | |'''44''' | ||
|30 | |30 | ||
Line 447: | Line 476: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''2007''' | |colspan=2|'''2007''' | ||
|'''44''' | |'''44''' | ||
|30 | |30 | ||
Line 461: | Line 490: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''2006''' | |colspan=2|'''2006''' | ||
|'''44''' | |'''44''' | ||
|30 | |30 | ||
Line 475: | Line 504: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''2005''' | |colspan=2|'''2005''' | ||
|'''44''' | |'''44''' | ||
|30 | |30 | ||
Line 489: | Line 518: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''2004''' | |colspan=2|'''2004''' | ||
|'''44''' | |'''44''' | ||
|30 | |30 | ||
Line 503: | Line 532: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''2003''' | |colspan=2|'''2003''' | ||
|'''44''' | |'''44''' | ||
|30 | |30 | ||
Line 517: | Line 546: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''2002''' | |colspan=2|'''2002''' | ||
|'''44''' | |'''44''' | ||
|30 | |30 | ||
Line 531: | Line 560: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''2001''' | |colspan=2|'''2001''' | ||
|'''44''' | |'''44''' | ||
|30 | |30 |