Editor
2,251
edits
(→Roster) |
(→Roster) |
||
(3 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 56: | Line 56: | ||
| align="left"|47 Passenger Seats | | align="left"|47 Passenger Seats | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|82 | |82-55 | ||
|[[File:Winnipeg_River_Charter_Services_82-a.jpg|128px]] | |[[File:Winnipeg_River_Charter_Services_82-a.jpg|128px]] | ||
| | | | ||
Line 63: | Line 63: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| align="left"| | | align="left"|56 Passenger Seats | ||
|- align="center" | |||
|83-55 | |||
|[[File:Winnipeg_River_Charter_Services_83-a.jpg|128px]] | |||
| | |||
|[[Motor Coach Industries|MCI]] | |||
|[[Motor Coach Industries 102-DL3|102-DL3]] | |||
| | |||
| | |||
| align="left"|56 Passenger Seats | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|C-1 | |C-1 |