Editor
2,251
edits
(→Roster) |
(→Roster) |
||
Line 56: | Line 56: | ||
| align="left"|47 Passenger Seats | | align="left"|47 Passenger Seats | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|82 | |82-55 | ||
|[[File:Winnipeg_River_Charter_Services_82-a.jpg|128px]] | |[[File:Winnipeg_River_Charter_Services_82-a.jpg|128px]] | ||
| | |||
|[[Motor Coach Industries|MCI]] | |||
|[[Motor Coach Industries 102-DL3|102-DL3]] | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |||
|83-55 | |||
| | |||
| | | | ||
|[[Motor Coach Industries|MCI]] | |[[Motor Coach Industries|MCI]] |