Editor
2,251
edits
No edit summary |
(→Roster) |
||
Line 34: | Line 34: | ||
|[[Motor Coach Industries|MCI]] | |[[Motor Coach Industries|MCI]] | ||
|[[Motor Coach Industries 102-A3|102-A3]] | |[[Motor Coach Industries 102-A3|102-A3]] | ||
| | |||
| | |||
| align="left"|47 Passenger Seats | |||
|- align="center" | |||
|80 | |||
| | |||
| | |||
|[[General Motors Corporation|GMC]]/[[ElDorado National|ElDorado]] | |||
|[[Chevrolet/GMC GMT 560 chassis|C5500]]/[[ElDorado National Aero Elite|Aero Elite]] | |||
| | | | ||
| | | |