Editor
2,251
edits
(→Roster) |
(→Roster) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
|72 | |72 | ||
|[[File:Winnipeg_River_Charter_Services_72-a.jpg|128px]] | |[[File:Winnipeg_River_Charter_Services_72-a.jpg|128px]] | ||
| | |||
|[[Motor Coach Industries|MCI]] | |||
|[[Motor Coach Industries 102-A3|102-A3]] | |||
| | |||
| | |||
| align="left"|47 Passenger Seats | |||
|- align="center" | |||
|81 | |||
|[[File:Winnipeg_River_Charter_81-a.jpg|128px]] | |||
| | | | ||
|[[Motor Coach Industries|MCI]] | |[[Motor Coach Industries|MCI]] |