CPTDB Wiki Moderator, Editor, Administrators
20,393
edits
StormThief24 (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 180: | Line 180: | ||
| | | | ||
*Replacements for [[Orion Bus Industries 'Orion I'|Orion Is]] ([[West Vancouver Municipal Transit 921-929|921-929]]) | *Replacements for [[Orion Bus Industries 'Orion I'|Orion Is]] ([[West Vancouver Municipal Transit 921-929|921-929]]) | ||
|- align="center" | |||
|[[West Vancouver Municipal Transit 1201-1217|1201-1217]] | |||
| | |||
|2012 | |||
|[[New Flyer Industries|NFI]] | |||
|[[New Flyer Industries XD40|XD40]] | |||
|[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL9]] | |||
|[[ZF Group|ZF]] [[ZF EcoLife|6AP1400B]] | |||
|[[Axion]] LED | |||
| | |||
|} | |} | ||