Editor
38,167
edits
m (→Retired Roster) |
|||
Line 101: | Line 101: | ||
| | | | ||
|align=left|2016 models. | |align=left|2016 models. | ||
|- align=center | |||
|[[Waukesha Metro Transit 172-175|172-175]] | |||
| | |||
|2019 | |||
|[[Gillig]] | |||
|[[Gillig Low Floor|Low Floor 35'<br>(G27B102N4)]] | |||
|[[Cummins]] [[Cummins L9|L9]] | |||
| | |||
|align=left| | |||
|} | |} | ||